KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13128034
nr 1312 8034
Akvarell
Signerad Wallander 1878. Motivet: 18x31cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 mars 2020
kl 20:59:27
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr